Laatste nieuws
00.10Manchester United zet op laatste moment streep door transfer Malacia naar Turkije
00.10Update: Van Duiven verlaat PSV nu al op huurbasis en gaat daarna naar Valladolid

Gisteren

23.58Janssen geeft Ajax opvallend transferadvies: 'Deze jongen maakt ze niet beter'
23.50Porto lijdt eerste competitienederlaag onder Farioli ondanks treffer van Rosario
23.50Done deal: Liverpool legt 70 miljoen euro neer en heeft Frans toptalent binnen
23.50Live Transfers: transfer PSV'er Van Duiven afhankelijk van krabbel uit Manchester
23.40Hommeles in Saudische competitie: 'Ronaldo in staking, Benzema boos om contractaanbod'
23.34Kritiek op bewierookte Valente: 'Ik zie hem spelen en denk: tsjonge, jonge...'
23.30Cambuur verliest bij Jong PSV en mist kans op gedeelde koppositie eerste divisie
23.28'Real Madrid wil vol voor Kees Smit gaan: AZ-middenvelder droomt van transfer'
23.24Mulder grijpt in tijdens Rondo: 'Hier wordt Cruijff beledigd! Dat kan echt niet'
23.15'Ronaldo wil na clash vertrekken bij Al Nassr, twee bestemmingen genoemd'
23.13Udinese zit AS Roma dwars dankzij doelpunt uitblinker Ekkelenkamp
23.10PSV heeft La Liga-spits hoog op wensenlijstje: 'Dat is een soort mini-Haaland'
23.06Feyenoord neemt maatregelen na nederlaag: 'Maar Van Persie blijft zitten'
23.05Ongeslagen reeks in eigen huis houdt stand: Sunderland stijgt naar plek acht
23.00Ajax-transfer bijna officieel: emotionele Carrizo neemt afscheid in Argentinië
22.58Tedesco prijst teruggekeerde Alvarez: 'Verschil tussen Fener met en zonder hem'
22.53Witte rook: Cyle Larin vindt razendsnel een nieuwe club na vertrek bij Feyenoord
22.47Driessen wijst favoriet voor tweede plaats aan: 'Die halen versterkingen'
22.40Update: Al Hilal rondt transfer af en maakt pikante komst Benzema wereldkundig
22.35Tafel van Rondo reageert stomverbaasd op wel heel opvallende opmerking van Mulder
22.35'Bijzondere keuzes' Van Persie gekraakt: 'Voor het eerst zag je de kwetsbaarheid'
22.30Update: Roosken verlaat Huddersfield Town voor nieuwe uitdaging in Championship
22.29Officieel: Ajax verhuurt jongeling, Engelsen bedingen optie tot koop
22.25Overzicht wintertransfers Eredivisie 2025/26: Davy van den Berg naar Luton Town
22.23Opvallend: Sunderland maakt miljoenentransfer bekend tijdens wedstrijd
22.20FIFA-baas Infantino wil verbanning Rusland opheffen en verdedigt vredesprijs Trump
22.16'Ajax zoekt koortsachtig: bod op Spaanse middenvelder, Real Betis weigert'
22.15Van Wonderen laat heel ander geluid horen over Te Kloese inzake positie Van Persie
22.15Mulder schrikt van Nederlandse topclubs in Europa: 'Het wordt een hele lange weg'
22.14Derksen vreest voor 'groggy bokser' Van Persie: 'Hij begrijpt het niet meer'
22.04Becker maakt comeback in Duitsland: hereniging met oude trainer
21.57SC Cambuur profiteert niet van puntenverlies ADO, bizarre blunder bij Almere City
21.55Jong PSV wint zwaarbevochten van Cambuur
Resultaten x
Overige

Manchester City na 44 jaar op haast onmogelijke wijze kampioen

Bij Manchester United vierde iedereen al feest. Het kampioenschap leek binnen te zijn toen Manchester City in de negentigste minuut op een 1-2 achterstand stond. Maar het onmogelijke vond plaats. Twee Citizen-doelpunten in de blessuretijd bezorgden Manchester City te titel.

13-05-2012 18:01 door Redactie ELF Voetbal

Manchester City - Queens Park Rangers (3-2): Halverwege leek er niets aan de hand voor The Citizens. Toen op slag van rust Nigel de Jong binnen de lijnen kwam om de gekwetste Yaya Touré te vervangen, stond het 1-0 door een doelpunt van Pablo Zabaleta. Na de thee ging het goed mis. Djibril Cissé maakte zich zeer geliefd bij Manchester United door de gelijkmaker op het scorebord te noteren. Toch leken The Big Spenders de klus alsnog te kunnen klaren toen Joey Barton in de 55e minuut een rode kaart moest incasseren na een elleboogstoot richting Carlos Tévez. Er was immers nog genoeg tijd om de voorsprong te hernieuwen. Maar tegen de verwachting in was het Queens Park Rangers dat de leiding nam. Jamie Mackie bracht de promovendus in de 66e minuut op een 1-2 voorsprong. Toch wist Manchester City alsnog de eerste titel sinds 1968 in de wacht te slepen. Doelpunten in de blessuretijd van Edin Dzeko (kopbal) en Sergio Aguëro zorgden daarvoor.

Sunderland - Manchester United (0-1): Manchester United liet zien met de kampioensdruk om te kunnen gaan en klaarde de klus tegen Sunderland. Genoeg voor de titel bleek dat helaas niet te zijn. Wayne Rooney (een voorzet van Phil Jones werd binnengewerkt bij de tweede paal) maakte in de twintigste minuut als enige een goal.

West Bromwich Albion - Arsenal (2-3): Arsenal stelde de derde stek veilig zonder dat Robin van Persie tot scoren kwam. De thuisbrigade slaagde er binnen het eerste kwartier verrassend in om een 0-1 achterstand om te zetten in een 2-1 voorsprong. Shane Long en Graham Dorrans maakten de tegengoal van Yossi Benayoun op dat moment slechts goed voor de statistieken. Toch wisten The Gunners het tij nog te keren. Dit met dank aan André Santos en Laurent Koscielny, die de overige twee treffers op het scorebord lieten verschijnen.

Overige uitslagen Premier League: Tottenham Hotspur behaalde een 2-0 zege op het Fulham van Martin Jol. Emmanuel Adebayor (combinatie met Rafael van der Vaart) en Jermain Defoe deden een duit in het zakje. Newcastle United verslikte zich in Everton: 3-1. Chelsea tankte aan vertrouwen in aanloop naar de Champions League-finale tegen FC Bayern München door Blackburn Rovers met 2-1 te verslaan. Swansea City deed verrassend goede zaken tegen Liverpool: 1-0. Norwich City - Aston Villa werd 2-0, terwijl Stoke City - Bolton Wanderers in een 2-2 gelijkspel eindigde. Wigan Athletic behaalde een 3-2 zege op Wolverhampton Wanderers.




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
avonturiers Laatste: Interview Danny van Bakel: "Ik ben gescout toen ik half dronken op het veld stond"
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.